Poznań

Informacje o Poznaniu

Nowe metody leczenia zębów

Piękny uśmiech to atrybut każdego człowieka. Piękne, zdrowe zęby zazwyczaj przykuwają naszą uwagę. Kiedyś nie dbano tak bardzo o zęby jak dziś. Powstaje coraz więcej nowoczesnych, bezbolesnych metod leczenia, które powodują, że nasze zęby są zdrowe i białe. Duży wpływ na to, czy mamy mocne zęby jest żywność, jaką spożywamy. Wiadomo, że spożywanie dużej ilości cukrów mocno wpływa na zdrowy rozwój zębów. Dlatego tak ważne jest ograniczenie cukrów , które powoli, lecz skutecznie niszczą nasze zęby.

Dobry stomatolog Poznań – od tego wyboru zależy nasz piękny uśmiech!

Planując poprawienie wyglądu i zdrowia naszych zębów warto udać się do sprawdzonego stomatologa. Warto wcześniej sprawdzić opinie korzystających z tych usług innych osób. Coraz częściej pojawiają się nowe metody leczenia, jednak na początku wdrażane są one tylko w najlepszych gabinetach stomatologicznych. Warto więc udać się tam, gdzie kadra dokształca się cały czas i wykonywane są nowe metody, które jak można się spodziewać są bardziej skuteczne i mniej bolesne. Ostatnio bardzo modne w dentystyce stała się dentystyka estetyczna. Jednym z przykładów jest w6ykonywanie cyfrowego projektowania uśmiechu.

Cyfrowe projektowanie uśmiechu – lekarza, za pomocą cyfrowego urządzenia projektują uśmiech zintegrowany z mimiką i rysami twarzy. Swój nowy uśmiech można zobaczyć jeszcze przed rozpoczęciem leczenia, na etapie planowania. Ogranicza to ryzyko, że efekt końcowy będzie różnił się od tego, który zakładaliśmy na początku.

Projektowanie uśmiechu polega na wykonaniu kompletu zdjęć zewnątrz i wewnątrzustnych. Za pomocą specjalnego oprogramowania przeprowadza się analizuje i dokonuje projektu nowego uśmiechu. Na podstawie projektu wykonuje się model przyszłego uzębienia pacjenta. Pacjent może założyć taki model i zobaczyć jak będzie wyglądało jego przyszłe uzębienie.

perfekcyjne zeby

Leczenie kanałowe Poznań – bezbolesna metoda leczenia!

Leczenie odbywa się na znieczuleniu. Pacjent nie czuje ani bólu zęba, ani bólu spowodowanego wykonywaniem zabiegu. Ząb otwiera się tak, aby możliwy był dostęp do jego kanału. Po dowierceniu się do kanału, schodzi ropa. Specjalnym narzędziem o stopniowo zwiększającej się średnicy stomatolog dostaje się do zęba, dzięki czemu zapewnia to całkowitemu usunięciu mas zgorzelinowych z kanału, zainfekowanych tkanek oraz wyjałowienia z bakterii.

wykonywanie badania stomatologicznego kobiecie

Oferta leczenia zębów jest bardzo szeroka. Obecnie coraz częściej wykorzystuje się metody bezbolesne i nieinwazyjne.

,

Comments are currently closed.