Poznań

Informacje o Poznaniu

Prawidłowa pielęgnacja włosów – o czym warto wiedzieć?

 

Kobiety coraz bardziej zwracają uwagę na pielęgnację swojego ciała, włosów, skóry i paznokci. Pielęgnacja włosów jest bardzo ważna, gdyż są one cały czas narażone na działanie szkodliwych czynników. Dlatego, aby zachowały swój promienny wygląd, były mocne i lśniące należy dokonać ich odpowiedniej pielęgnacji.

Szkodliwe czynniki – co źle wpływa na nasze włosy?

Włosy każdego z nas narażone są na działanie szkodliwych czynników. Czego powinniśmy unikać, aby nasze włosy zachowały jak najdłużej swój nieskazitelny wygląd?

  • Suszenia, prostowania, lokowania włosów,
  • Częstego spinania włosów,
  • Farbowania,
  • Rozjaśniania,
  • Gorącej wody.

Codzienna pielęgnacja włosów to klucz do sukcesu. Prostując lub susząc włosy koniecznie używaj preparatów termoochronnych!

Pielęgnacja włosów Gniezno

Pielęgnacja włosów Gniezno – jak jeszcze można zadbać o nasze włosy?

Pielęgnacja włosów polega przede wszystkim na regularnym stosowaniu kosmetyków do włosów wysokiej jakości. Monat Gniezno to jedna z firm, która w swojej ofercie posiada profesjonalne kosmetyki do włosów. O czym powinniśmy pamiętać?

Po każdym myciu warto nakładać odżywkę lub maskę na włosy. Dzięki temu są one nawilżone i nie łamią się. Powinniśmy zwracać uwagę na skład takich kosmetyków do włosów jak: szampony, suche szampony, odżywki, maski i inne. Ważne, aby nie posiadały one sztucznych i szkodliwych dla włosa substancji.

Monat Gniezno

Koloryzacja włosów – bezpieczne odświeżanie koloru

Farbujesz włosy? Pamiętaj, aby wybierać profesjonalne zakłady fryzjerskie, które korzystają z wysokiej jakości kosmetyków. A jeśli chcesz przejść z ciemnego koloru włosów do blondu to koniecznie rób to stopniowo. Mocne rozjaśnianie włosów strasznie je niszczy!

Każdy salon fryzjerski w swojej ofercie posiada usługi pielęgnacyjne dla włosów. Botoks włosów, keratynowe prostowanie, czy sauna parowa na włosy to idealne rozwiązanie na ratunek swoich włosów.

Pielęgnacja włosów jest bardzo ważna. Nie tylko kosmetyki, ale również regularne podcinanie oraz zabiegi odżywcze sprawią, że nasze włosy będą wyglądały zdrowo. A Ty jaki masz sposób na zdrowe i lśniące włosy?

,

Comments are currently closed.