Poznań

Informacje o Poznaniu

Sposób na niezapomniany weekend w Poznaniu

Żyjemy wiecznie zabiegani – praca, codzienne obowiązki. Nie mamy czasu dla siebie i rodziny – nie mówiąc już o braku możliwości spotkania się z bliskimi przyjaciółmi czy znajomymi. Weekend powinien być dla nas jak święto. To idealna chwila na zabawę. Jak można spędzić weekend w Poznaniu? Co można robić w sobotę i w niedzielę w towarzyskie kumpli?

Opcji jest bardzo wiele. Możemy po prostu spotkać się na piwo – iść do knajpy na drinka. Możemy też wybrać się na imprezę – potańczyć. Ruch, zabawa, mnóstwo śmiechu – to zawsze pomaga się zrelaksować, zdystansować do nie zawsze przecież miłej rzeczywistości, która nas otacza. Ja odkryłam jakiś czas temu gry typu Escape Room to doskonały sposób rozrywki.

Sposób na niezapomniany weekend w Poznaniu

Na czym polegają gry typu Escape Room?

Są to gry grupowe zapewniające mnóstwo śmiechu i wyśmienitej zabawy. Na 60 minut zostajesz zamknięty w tematycznym pokoju w gronie znajomych. Wyjdziesz z niego tylko jeśli rozwiążesz zagadkę. Pokoje są bardzo różne. Część z nich może nawiązywać do fantastyki, czy też klimatów science – fiction – inne to przygoda rodem z horroru lub ekscytującego filmu kryminalnego. Doskonałe w grach typu Escape Room jest to, że każdy znajdzie coś dla siebie. Są to gry przeznaczone dla osób o bardzo różnych zainteresowaniach oraz gustach. Do gry mogą wejść osoby w bardzo różnym wieku. Jest to idealny sposób rozrywki – w pełni bezpieczny. Grając w gry typu Escape Room możemy nie tylko świetnie się bawić, ale również walczyć ze swoimi słabościami, lękami. Pokoje Zagadek uczą pracy w grupie, współpracy z drugim człowiekiem. Nie da się wydostać z pokoju bez współpracy i działania razem.

Nie wiesz co robić w weekend Poznaniu? Gry typu Escape Room sprawdzą się świetnie. Tak naprawdę to idealny sposób rozrywki na każdą okazję. Na zwykłe wyjście ze znajomymi w piątek wieczorem lub w sobotę. Wiele osób wybiera również tego typu gry jako sposób na spędzenie Wieczoru Kawalerskiego lub Wieczoru Panieńskiego. Szefowie firm bardzo często wybierają gry typu Escape Room na imprezy integracyjne. Wielu z nich potwierdza: to bardzo integruje zespół. Rozluźnia atmosferę między kadrą pracowniczą. Z drugiej strony też biorąc udział w tego typu zabawach można dużo dowiedzieć się o swoich pracownikach. Zaobserwować jak zachowują się w konkretnej sytuacji. Polecam gry Escape Room – z pewnością nie będziesz żałować.

, , , , , , , , ,

Comments are currently closed.