Poznań

Informacje o Poznaniu

Jak skutecznie przeprowadzić rozwód i podział majątku?

Życie pisze różne scenariusze. Założenie rodziny to jeden z celów życiowych. Niekiedy jednak dochodzi do pewnych komplikacji, niejasności, w wyniku czego dwoje ludzi decyduje się na funkcjonowanie w niepełnej rodzinie. Dochodzi wówczas do rozwodu. Jeśli rozwód, to wystarczy tylko pozew rozwodowy? Dowiedz się, jak unieważnić małżeństwo w świetle prawa oraz co zrobić, aby otrzymać należyty majątek.

Adwokat – rozwody w Gdańsku. Pomoc na najwyższym poziomie

Adwokat rozwody Gdańsk

Rozwód to jedna z trudniejszych spraw, które obsługuje adwokat. Zdarzają się rozwody, gdzie dwie strony rozchodzą się w zgodzie. Częściej jednak dochodzi do wielu sporów, zgrzytów, trudnych sytuacji i ciężkich chwil. Jak sobie poradzić z rozwodem? Strona, która składa pozew, może zrobić to samodzielnie lub skorzystać z pomocy doświadczonego adwokata. To drugie rozwiązanie jest zdecydowanie bardziej polecane, ponieważ pomoc ze strony kancelarii adwokackiej jest gwarancją pomyślnego przeprowadzenia sprawy. Jeśli nie chcemy bezpośrednio uczestniczyć w sprawie bądź sprawach rozwodowych, istnieje możliwość skorzystania z reprezentowania naszej osoby przez adwokata. Oczywiście w oparciu o stosowne pełnomocnictwo. Chcąc uniknąć niemiłych doświadczeń i ciężkich chwil, warto udać się po pomoc do adwokata.

Wspólność majątkowa, czyli rozwód z podziałem majątku

Będąc małżeństwem, najczęściej łączymy w jedną całość swój dobytek. W momencie, kiedy dochodzi do rozwodu, majątek należy sprawiedliwie podzielić między dwojga małżonków. To najtrudniejszy etap w całym procesie rozwodowym. Małżonkowie nie są zgodni, co komu się należy. W takiej sytuacji również warto skorzystać z usług kancelarii adwokackiej.

Współpraca z adwokatem rozwiązane, które w skuteczny sposób pomoże osiągnąć zamierzony cel, jakim jest rozwód. Kancelaria adwokacka oprócz rozwodów specjalizuje się także w sprawach karnych, o przyznanie alimentów, spadkach, odszkodowaniach oraz składaniu skargi nadzwyczajnej. Wygraj swoją sprawę na najlepszych warunkach!

, , , , ,

Comments are currently closed.